Iš pradžių paprasčiausiai leisk. Paskui pamatysi, kas atsitiks

Klysti. Blaškytis. Keistis. Stebėtis kažkuo nauju, ar tau būtų šešiolika, ar šešiasdešimt metų. Leisk sau nereaguoti į provokacijas. Leisk nesiteisinti, neįrodinėti, nebandyti pakeisti kito žmogaus nuomonės. Leisk sau paleisti. Ir išeiti. Nuo tų, su kuriais ne pakeliui. Nuo tų, kurie tave nuvertina. Kurie mūsų nemyli ir kurių mes patys nemylime. Leisk sau būti skirtinga. Nesutelpančia jokiose kategorijose, jokiuose rėmuose, stereotipuose, tipologijose ir rūšyse. Nepateisinančia kitų žmonių lūkesčių ir nedarančia nieko tokio, kas patiks kitiems, bet nepatiks tau pačiai.

Leisk sau nebijoti dėl savo suaugusio vaiko. Ir dėl dar nelabai suaugusio, kuris vis dar gyvena su tavimi, irgi leisk sau nebijoti. Leisk sau negalvoti, kad „be mamos niekam nieko šiuose namuose nereikia”. Leisk sau nebėgti traukinio priekyje. Ir iš paskos nebėgti. Paprasčiausiai – nebėgti. Galbūt netgi palaukti traukinio, važiuojančio jums reikalinga kryptimi. Ir užimti jame patogų kupė, o nesibrauti į garvežį svaidyti į krosnį anglių.

Leisk sau kartais negalvoti apie vyrą. Arba mylimąjį. Arba meilužį. Negalvoti apie jį kurį laiką. Nei kur jis užtruko, nei kodėl jau 20 sekundžių neatsako į tavo žinutę, nei kodėl nenupirko gėlių. Negalvok apie jį. Pagalvok apie save.

Leisk sau nekreipti dėmesio į tai, ką sako draugė. Ar netgi geriausia draugė. Ypač, jeigu ji kalba apie tai, „kas tau labai svarbu, mieloji!” Leisk sau užsiimti savimi. Bent po valandą per dieną. Vieną valandą, netgi jeigu ji bus sudurstyta ir gabalėlių-minučių. Leisk sau nesakyti „Neturiu sau laiko”. Laiko sau visada yra. Leisk sau jį pasiimti.

Leisk sau svajoti. Ir būtinai apie kažką didelio. Leisk sau svajoti apie tai, kas atrodo neįgyvendinama (o iš kur tu gali žinoti, kad tai neįgyvendinama?) Leisk sau būti. Leisk sau būti verta bet kokių apdovanojimų, bet kokios šlovės, didelės meilės, nuostabaus poilsio. Tiesiog leisk. Leisk sau būti savimi.

Iš pradžių paprasčiausiai leisk. Paskui pamatysi, kas iš to išeis…

.



Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *