Gyvenimas keičiasi kas septynis metus

Kas septynis metus, skaičiuojant nuo gimimo momento, mūsų gyvenimas kardinaliai keičiasi. Keičiasi pats žmogus. Jis jau turi kitus tikslus, kitus uždavinius. Astrologai aiškina šias permainas Saturno planetos įtaka. Psichologai – natūraliu asmenybės vystymusi.

Pavyzdys. „Man 43 metai, gyvenimas keičiasi taip, kad praktiškai nespėju dairytis atgal. Prieš metus sūnus išėjo į armiją, pasijutau labai vieniša greta vyro. Paaiškėjo, kad tapome visiškai svetimais žmonėmis, labai smarkiai pasikeitėme. Kilo didelis noras pagimdyti dar vieną mažylį, kad užsipildytų tuštuma, tačiau vyras prieštarauja, o aš pradėjau labiau save prižiūrėti, puikiai atrodau, užsiimu sportu. Pagaliau tapau pačia savimi! Ir štai sutikau naują meilę. Sąžiningai pasakiau vyrui, o tas prisipažino, kad jau tris metus turi meilužę. Buvo skaudu, tačiau palikau viską sau už nugaros ir pradėjau naują gyvenimą. Dabar gaunu iš santykių būtent tai, ko noriu. Anksčiau net negalvodavau apie tai. Kodėl gi laimė atėjo taip vėlai? Viktorija”.

Visi ciklai baigiasi „lemtingais” metais: 7, 14, 21, 28, 35, 42, 49 ir taip toliau. Galbūt, pasibaigus vienam iš 7 metų ciklui žmogui kils noras keisti darbą ar net gyvenimo draugą. Ypatingai, jeigu tai „oro periodai”. Netgi natūralūs išvaizdos pokyčių procesai (suaugimas, senėjimas) ypatingai gerai pastebimi septynmečiams baigiantis. Pavyzdžiui, 27 metų moteris atrodo kaip dvidešimtmetė, o nuo 28-ų metų pradeda palaipsniui atitikti savo amžių.

„Ugnies” periodai žmogaus gyvenime susiję su kūrimu, sparčiu kilimu, savirealizacija. Tai 0-7, 28-35 ir dar 56-63 metai (tiems, kurie teisingai įveikė ankstesnius septynmečius).

„Žemės” periodai susiję su jau įgyto išsaugojimu, stabilumu, ramybe, kartais – su sąstingiu. Tai 7-14, 35-42, 63-70 metų amžius.

„Oro” periodai atneša daug permainų, daug informacijos, pasikeitusią gyvenimo filosofiją, naujus draugus ir partnerius. Tai 14-21 ir 42-49 metai.

„Vandens” laikotarpiai susiję su emocinėmis permainomis žmogaus gyvenime. Tai 21-38 ir 49-56 metai.

0-7 metai. Ugnis. Kūryba. Vaikas iki 7 metų – tikra saulutė, labai dažnai mes taip ir vadiname savo mažuosius. Jis daug ko mokosi, ,kuria savo būsimą gyvenimą, formuoja gyvenimo scenarijus. Vystymasis vyksta didžiuliais tempais. Vaikas linksmas, žvalus, vikrus, atviras, impulsyvus, emocingas.

7-14 metų. Žemė. Paauglystės krizė. Viskas verčiasi aukštyn kojomis. Ateina permainų metas. Paaugliui svarbu įsivaizduoti savo suaugusį gyvenimą. Pasirinkti profesiją, veiklos sritį, hobį, bendravimo sferą. Pakloti savo gyvenimo programos pagrindus.

14-21 metai. Oras. Pokyčiai. Jaunystė – aktyvių eksperimentų visomis prasmėmis metas. Pirmoji meilė, pirmasis seksas. Kuo tikėti? Ko mokytis? Su kuo draugauti? Kokia gyvenimo prasmė? Formuojasi principai ir pažiūros, sava filosofija. Labai svarbūs draugai, bendravimas, apsikeitimas informacija.

21-eri metai – lemtingi, jie užprogramuoja artimiausius septynis metus. Šiuo laikotarpiu dauguma merginų apsisprendžia su gyvenimo draugu, išteka. Arba pradeda daryti karjerą. Svarbiausia šiuo momentu – nepridaryti klaidų, kad netektų sekančius septynis metus užsiimti jų taisymu. Jauni žmonės kupini įvairiausių baimių. Patikti kitiems svarbiau nei būti savimi. Geriau būti pripažintu, negu tikru. Šis įgūdis prisitaikyti padeda reguliuoti santykius šeimoje ir daryti karjerą sociume. Šeima ir karjera kartais kuriama taip, kad būtų „kaip pas visus” ir žmonės ne visada supranta, ko jiems reikia iš tikrųjų.

21-28 metai. Vanduo. Įsigilinimas. Šis etapas pašvęstas šeimos kūrimui, meilė pereina iš aistros fazės į gilesnį jausmą. Motinystė, tėvystė, mažas vaikas suteikia šiems septyneriems metams gyvenimo prasmę.

28 metai – lemtingi. Programuojamas sekantis septynmetis. Sekantys septyni metai bus labai kūrybiški. Etapo pabaigoje dažniausiai prarandamos jaunuoliškos iliuzijos. Jūs jau suprantate, kad netapsite genijumi, neužkariausite pasaulio, kad jūsų vyras/žmona anaiptol ne princas/princesė, bet jus visiškai patenkina. Priešakyje – realūs planai ir pasiekimai. Pagalvokite, ko iš tiesų norite iš gyvenimo. Aktyviai kurkite planus.

28-35 metai. Ugnis. Kūryba. Karjera, kūryba, vaikų auklėjimas. Šiuo metu kūrybinė energija – apogėjuje. Galima pasiekti trokštamą rezultatą karjeroje, daug duoti vaikui, sulaukti daugiau vaikų. Jeigu šeimoje – nesklandumai, galima sutikti naują meilę. Galima pradėti naują veiklą. Esate daug kam pajėgus. Aktyviai save realizuojate ir kuriate savo gyvenimą.

35 metai – lemtingi. Programuoja sekančius septinis metus. Priešakyje laukia stabilumo ir, galbūt, sąstingio laikotarpis. Jei nesuspėjote sulaukti vaikų, susitvarkyti karjeros ar verslo, tapti profesionalu – darykite tai dabar.

35-42 metai. Žemė. Išsaugojimas. Šiuo sąlygiškai ramiu laikotarpiu žmogus siekia tobulumo. Gerina tai, ką jau turi. Santykiai šeimoje dažniausiai stabilūs, vaikai jau paaugo, darbe viskas klojasi. Šis periodas gali tapti ir sąstingio etapu. Ypač, jei nebuvo proveržio praėjusiame „Ugnies” periode.

42 metai – lemtingi. Programuojamas sekantis etapas. Vidutinio amžiaus krizė. Vaikai užauginti. Po sąstingio periodo šeimoje ir darbe labai norisi permainų. Partneris, kurį išsirinkote 21-28 metų periode, gali jūsų nebetenkinti (nebūtinai!). Pasikeitėte jūs, pasikeitė ir jis. Nedarykite staigių judesių. Prieš pasiryždami permainoms, įsitikinkite, kad būtent tokios permainos jums reikalingos.

42-49 metai. Oras. Pokyčiai. Šis septynmetis pašvęstas teisingos partnerystės derinimui. Su priešingos lyties atstovu, draugais, kolegomis. Pradingsta baimė būti pačiu savimi. Jau nebaisu būti tikru, priimti savo amžių, seksualumą, charakterį. Moteris, kuri visiškai save priėmė – žavinga. Brandus vyras jau nesiblaško kaip jauniklis, jis taip pat įgauna šarmo. Šiuo laikotarpiu moterys ir vyrai dažnai ryžtasi naujai partnerystei ir puikiai įsivaizduoja, ko nori iš naujų santykių. Nors iš pradžių daug eksperimentuoja. Moterys gali susirasti jaunesnių meilužių, vyrai – vos ne dvigubai jaunesnių draugių. Labai norisi pasiimti iš gyvenimo tai, ko nespėjome, kol auginome vaikus ir aktyviai dirbome. Šiuo metu žmogus gali pakeisti darbą. Kyla daug naujų idėjų ir galima pradėti, pavyzdžiui, savo verslą. Kai kurie pradeda daryti tai, apie ką seniai svajojo, bet vis laiko nerasdavo. Kelionės į užsienį, žygiai, joga, tapyba, šuoliai parašiutu…

49 metai – lemtingi. Programuojamas sekantis septynmetis. Svarbiausia – iki sekančio septynmečio išmokti gyventi priimant savo paties amžių. Moterims prasideda klimaksas. Vyrams mažėja testosterono lygis. Laikykitės tos gyvenimiškos filosofijos, kuri padeda gyventi. Užsiprogramuokite optimizmui ir pilnaverčiam gyvenimui. Pagalvokite, kaip pergyventi ištuštėjusio lizdo sindromą, kai vaikai pradeda atskirą gyvenimą. Ir kaip iš naujo sukurti santykius poroje.

49-56 metai. Vanduo. Įsigilinimas. Laikas rinkti akmenis. Žmogus priima savo amžių, prasideda gili transformacija. Depresija, susijusi su lytinių hormonų gamybos sumažėjimu. Moterys gali tapti žiaurios, vyrai – pasyvūs ir pesimistiški. Priėmęs savo amžių, žmogus atgimsta tarsi Feniksas iš pelenų ir… pradeda naują gyvenimą.

56 metai – lemtingi. Programuojamas sekantis septynmetis. Dabar jūs kuriate naują, laisvą gyvenimą – laisvą nuo vaikų, darbo, savo pačių baimių. Pagalvokite, koks jis bus, šis naujas jūsų gyvenimas.

56-63 metai. Ugnis. Kūryba. Etapas atneša platesnes galimybes. Jeigu teisingai įveikėte ankstesnį etapą, suvoksite, kad esate laisvas žmogus. Ateina laikas pasidairyti po pasaulį, pakeliauti. Jeigu gyvenote teisingai ir teisingai įveikėte visus etapus, nebuvote piktas, įžeidus ir pavydus, sveikata leis mėgautis gyvenimu ir užsiimti kūryba.

63-70 metai. Žemė. Išsaugojimas, stabilumas. Ramybės ir stabilumo metas. Tai, ką nuveikėte šiame gyvenimą, duoda savo vaisius. Mėgaujatės gyvenimo rezultatais, įgyjate gyvenimiškos išminties.

Pabaigai – vien skaičiai. Pats nuostabiausias moters amžius pagal vyrų apklausas:

  • Iki 21 metų – 9%;
  • 21-28 metai – 29%;
  • 28-35 metai – 34%;
  • 35-42 metai – 20%;
  • 42-49 – 8%.

.



Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *