Frazės – mūsų potencialo žudikės

Egzistuoja frazės, kurios žudo mūsų potencialą. Kai ištariame jas garsiai ar netgi mintyse, įjungiame smegenyse programą, kad smegenys turi su tuo susitaikyti ir gali daugiau nebeieškoti problemos sprendimo.

Baisiausia, kad tariame tas frazes ganėtinai dažnai, tuo pačiu atimdami iš savęs galimybę atskleisti savo potencialą visu šimtu procentų. Neuropsichologai skambina pavojaus varpais ir pataria kaip galima anksčiau išmesti tas nuostatas iš savo gyvenimo.

„Mano silpna sveikata” arba „mano prasti genai”

Kus jūs matėte absoliučiai sveikus žmones mūsų laikais? Pakanka nueiti pas gydytoją, ir jis suras krūvą nukrypimų ir galimų patologijų. Esmė ne ta, kiek stiprus jūsų kūnas, o ta, kaip jūs juo naudojatės.

„Mano močiutė mirė nuo skrandžio vėžio, dėdei skrandžio opa. Mūsų giminėje visiems silpna virškinimo sistema. Štai ir man jau skauda pilvą”… Visiška nesąmonė. Kartais darome niekuo nepagrįstas išvadas, patys patikime jomis ir, kaip pasekmė, gauname trokštamą rezultatą. Placebo efektas, tiktai atvirkščiai.

Jeigu turite problemų su sveikata, pirmiausiai reikia išmokti būti savo emocijų ir nuotaikos šeimininku. Kitaip tapsite jų vergu. Vienas iš dviejų – šeimininkas arba auka. Rinkitės patys. Knygoje „Kaip gyventi 365 dienas per metus” daktaras Šindleris rašė: „Šiandien tris ketvirtadalius lovų ligoninėse užima emociškai nulemtų ligų aukos”.

Žmonijos istorijoje daugybė pavyzdžių, kai žmonės, neturėję „arkliškos” sveikatos, tapę luošiais, susilaukę mirtinų diagnozių visgi susidorodavo su negalavimais ir gyvendavo toliau.

Mokykitės kontroliuoti kūną ir teisingai juo naudotis. Vienas žmogus, kuris turi vieną ranką, puikiausiai žaidžia golfą ir mėgsta kartoti: „Viena ranka plius teisingas požiūris – tai žymiai daugiau nei dvi rankos ir klaidingos pažiūros”.

„Aš nepakankamai protingas”

Jūs galite daug ko nežinoti ir neturėti diplomo, tačiau tai ne pasiteisinimas tam, kad nesiimtumėte spręsti kokio nors uždavinio.

Kartą atėjo protingi žmonės pasiginčyti su Henriu Fordu ir įrodyti, kad jis kvailas ir neišsilavinęs žmogus. Jie įžengė į kabinetą ir pradėjo uždavinėti klausimus iš įvairių sričių. Po kiekvieno klausimo Fordas pakeldavo telefono ragelį, skambino specialistui ir gaudavo atsakymą. Moralas paprastas: viską žinoti ir mokėti priimti teisingą sprendimą – tai du skirtingi dalykai.

Paskutiniu laiku labai populiarūs IQ testai. Neverta pulti į depresiją, sulaukus ne kokių rezultatų. Pats savaime intelekto koeficientas nieko nereiškia, o štai sugebėjimas atkakliai ir kruopščiai siekti rezultato vertas labai daug.

Dėl to, susidūrę su problema, visų pirma pagalvokite, kokių turite stiprių bruožų. Be jokios abejonės turite tai, kas padės išspręsti problemą. Esama daugybės būdų, kaip išsipainioti iš pačių beviltiškiausių situacijų. Ir kiekvienas žmogus gali susirasti savo būdą.

Pasikliaukite savo jėgomis, pasikliaukite intuicija ir mąstykite pozityviai. Jūsų sėkmę devyniasdešimčia procentų lemia psichologinės nuostatos.

„Aš pernelyg senas” arba „Aš pernelyg jaunas”

Kiekvienas bent kartą gyvenime yra pasakęs kažką panašaus, kad pateisintų nesėkmę.

Idealus momentas pradėti kažką su tuo daryti – čia ir dabar. Kadangi apskritai neegzistuoja kitų momentų veiklos pradžiai: praeities jau nebėra, o ateitis visada bus „rytoj”

Istorijoje pilna pavyzdžių, kai žmonės buvo „pernelyg seni” ar „pernelyg jauni”.

Žanai d’Ark buvo 17 metų kai ji vedė paskui save kariuomenę. Kaip paskui kaimo mergaitę pasekė patyrę kariai?

Žinoma amerikiečių dailininkė Ana Merė Robertson Mozes pradėjo savo dailininkės karjerą, sulaukusi 70 metų, po to, kai palaidojo vyrą. Tik po dešimties metų buvo surengta pirmoji jos personalinė paroda. O sulaukusi devyniasdešimties, ji per metus uždirbo daugiau, nei per visą savo gyvenimą.

Pagalvokite apie tai, ar nesigailėsite mirties patale, kad taip ir nepradėjote užsiimti kokia nors veikla? Jeigu taip, atmeskite visus atsikalbinėjimus ir ženkite link savo svajonės. Atminkite – pradėti užsiimti mėgstama veikla niekada ne per anksti ir niekada ne per vėlu.

„Man pastoviai nesiseka”

Atsitiktinumai nėra atsitiktiniai. Atsekus įvykių, kurie vyko prieš kažką pasiekus ar nuveikus, grandinėlę, paaiškės dėsningumai. Už kiekvieno pasisekimo slypi pasiruošimas, planavimas, nusiteikimas siekti sėkmingo rezultato, atkaklus darbas ir tikėjimas, kad viskas būtinai gausis.

.



Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *