Bendravimas su nemaloniais žmonėmis žudo mūsų psichologinį imunitetą

Nereikia bendrauti su nemaloniais žmonėmis. Jei, žinoma, yra tokia galimybė. Net jei nėra priežasties konfliktuoti. Jei priekaištaujate sau ir stebitės, kodėl iš pažiūros visiškai normalus žmogus atrodo nemalonus?

Vaikystėje viskas paprasta. Žaidžiame su tais, kurie mums patinka. O su tais, kurie nepatinka, nežaidžiame. Net jeigu tėvai sako: „Eik pažaisk su tuo berniuku! Ji gera mergaitė, pažaisk su ja!”, – vaikas negalės įveikti savęs. Ir pasirinks savus.

Tai visiškai normalus elgesys. Tai mūsų gynyba veikia, mūsų psichologinis imunitetas. Jis akimirksniu atpažįsta „savus” ir „svetimus”. Ir verčia draugauti su vienais ir vengti kitų.

Imunitetas – tai organizmo gebėjimas atmesti svetimas ląsteles, siekiant save išsaugoti. Psichologinis imunitetas – tai sielos gebėjimas atpažinti „savus” ir „svetimus”, vengti svetimų ir rinktis savuosius. Net jei „savi” nėra tobuli, jie vis tiek savi. Kaip mūsų rankos ar akys. Kepenys arba širdis. Kaip kraujo grupė…

Kai mėginame per prievartą bendrauti su nemaloniais žmonėmis, mes pamažu žudome savo psichologinį imunitetą. Tampame vis tolerantiškesni. Ir bejėgiais.

O dabar dėmesio. Psichologinė mirtis veda į fizinę mirtį. Daugelis mokslininkų rašo apie tai. O psichologinio imuniteto praradimas veda į psichologinę mirtį. Paskui ją gali ateiti tikra mirtis. Logika aiški ir paprasta.

Todėl didžiausią žalą daro priverstinis bendravimas. Bendravimas su nemaloniais žmonėmis ir bandymai „pažaisti su tuo berniuku”. Arba su mergaite. Kurie patys savaime gali būti puikūs žmonės. Tikriausiai. Tačiau mūsų organizmas juos suvokia kaip svetimas ląsteles. Ir siunčia atitinkamu signalus.

Jei norite išsaugoti savo psichologinį ar energetinį imunitetą, pasitikėkite savo jausmais. Ir nepalaikykite ryšių su nemaloniais žmonėmis, netgi jei jie pakankamai geri. Visiškai pakaks mandagaus bendravimo. Nebent, žinoma, turite pasirinkimą.

Savęs prievartavimas sukelia liūdnas pasekmes. Yra „savi” ir yra „svetimi”. O jeigu kas nors sako, kad taip nėra, tegul pabando persipilti sau kitos grupės kraują. Ir palaukti rezultato…

.



Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *