Aš žinau…

Šiandien pokalbyje eilinį kartą išgirdau frazę: „Aš žinau, kaip viskas bus…”. Dažnai mes taip pat sakome: „Aš žinau, ką jis (ji) pasakys…”, „Aš žinau, ką jis (ji) galvoja…”

Kaip dažnai gyvename savo proto ir fantazijų apie Kitą, apie jo reakcijas, apie kitų žmonių nuomones ir pažiūras nelaisvėje, mes primetame savo pasaulio vaizdą kiekvienam iš eilės žmogui ir laikome tai norma. Svarbiausias dalykas, kurį pamirštame padaryti, tai tiesiog paklausti, sužinoti kažkieno nuomonę, pasitikslinti, užduoti klausimą. Mums kažkodėl lengviau iš anksto nuspręsti už kitą, mąstyti už kitą, susigalvoti, išsigalvoti.

Pateiksiu labai ryškų pavyzdį šia tema – iš savo gyvenimo. Maždaug prieš 8-9 metus man taip nutiko darbe. Biuruose beveik visada yra vieta, kur yra virdulys, arbata-kava-cukrus. Atsinešiau puodelį, prisibėriau skanios lapų arbatos, įjungiau virdulį ir nuėjau į savo darbo vietą. Praėjo 5-10 minučių, ir kolegė atnešė mano puodelį, bet jau su verdančiu vandeniu. Padėkojau už tai ir gurkštelėjau. Ir čia paaiškėjo, kad kažkas negerai su gėrimu! Pajutau cukrų, daug cukraus. Jau 11 metų negeriu arbatos su cukrumi. Paprasčiau tariant, mano arbata buvo visiškai sugadinta. Vien todėl, kad kažkas nusprendė, kad ŽINO, kokią arbatą aš mėgstu gerti.

Kolegė buvo mano mamos amžiaus, todėl jos požiūris ir elgesys dažnai pasižymėjo motiniškumu. Ji manė, kad šitaip manimi rūpinasi. Tačiau, kaip paaiškėjo, gerais norais pragaras grįstas. Teko pradėti visą arbatos gėrimo procesą iš naujo: išpilti blogą arbatą (įveikus ilgą tamsų koridorių), išplauti puodelį, vėl įberti arbatos, įjungti virdulį ir t.t. Žinoma, tai dar ir atitraukė nuo darbo. Todėl tai man sukėlė labai margą jausmų spektrą – nuo ​​susierzinimo iki pasipiktinimo.

Mes visi labai skirtingi. Kas vienam yra vaistas, kitam gali būti nuodas. Kalba mums duota, kad kalbėtume. Nereikia bijoti paklausti, pasitikslinti, sužinoti, kas patinka, ką mėgsta jūsų artimieji-draugai-kolegos. Tai tik suartins, parodys tikrąjį susidomėjimą kita Asmenybe, neabejingumą.

o



Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *